Корпус компресора,
нові надходження

Корпус компресора, так званий в народі «холодний равлик» – частина турбокомпресора, через який відбувається всмоктування і нагнітання повітря у двигун. Дана деталь є другим за розміром вузлом турбокомпресора після корпусу турбіни (гарячого равлика). Зазвичай, корпус компресора виготовляється з алюмінієвого сплаву.

Важливо, що в залежності від моделі турбіни, корпус компресора має свою унікальну конструкцію. Попри те, що на відміну від своєї «гарячої» колеги «холодний равлик” не піддається прямому впливу гарячих вихлопних газів, проте, він здатний витримувати температуру до 200 ° С.

Як і будь-яка деталь, «холодний равлик» не володіє нескінченним запасом міцності, тому після багаторічної експлуатації з’являється ризик її виходу з ладу внаслідок механічних пошкоджень. У такому випадку компанія «TurboАМ» завжди готова прийти на допомогу. Наші фахівці в будь-який час готові надати професійну консультацію, провести огляд турбокомпресора, а також виконати ремонт або заміну пошкоджених деталей за бажанням клієнта.

Крім того, компанія «TurboАМ» рада повідомити, що на наших складах значно розширився асортимент «холодних равликів». Нові різноманітні моделі корпусів компресора охоплюють широкий спектр моделей турбін від різних виробників.

Звертайтеся, ми завжди готові допомогти!