Про компанію

Turbo AM

ТОВ НВП «Агромаркет» понад 40 років надає висококваліфіковані послуги у сфері виготовлення та ремонту турбокомпресорів, а також комплектуючих та ремкомплектів до них, для будь-яких двигунів автомобільної та сільськогосподарської техніки.

Як юридична особа Товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство «Агромаркет» сформувалося в 1996 на базі державного підприємства «Спеціалізоване конструкторське технологічне бюро з турбокомпресорів», яке протягом багатьох років було однією з провідних конструкторських організацій СРСР з розробки та проектування турбокомпресорів. Провідні фахівці та робітники нашого підприємства мають великий досвід роботи зі створення нової техніки, її доведення та впровадження на двигунах з 1975 року.

Наше підприємство брали безпосередню участь у розробці та впровадженні багатьох зразків турбокомпресорів, наприклад, спільно з конструкторською організацією «Турбо-Веста» (м. Харків) брали участь у програмі IVECO-«Мотор-Січ» як консультанти з виробництва дослідного зразка турбокомпресора ТКР 7ТВ- 01 та його доведення до експлуатаційних характеристик. ТКР 7ТВ-01 знайшов застосування та успішно впроваджений на цілій низці двигунів (КаМАЗ та ін.).

На базі величезного досвіду ТОВ НВП «Агромаркет» спеціалізується на виготовленні, ремонті, діагностиці та поставках нових вітчизняних та імпортних турбокомпресорів для турбінованих дизельних та бензинових двигунів для будь-якої автомобільної та сільськогосподарської техніки, виготовленні деталей підшипникової та роторної групи, виливки коліс компресора, надає експлуатації турбокомпресорів та застосування аналогів.

Підприємство має власні виробничі приміщення та постійно розвивається на базі сучасних технологій та вимог часу.

Ласкаво просимо на наш сайт, і нехай наше партнерство буде надійним та багатим!