Ми офіційні представники Turbo Technics

Turbo Technics – англійська конструкторсько-виробнича компанія, чиїм основним профілем є виробництво турбокомпресорів та спеціалізованого обладнання, що використовується для ремонту турбін. Заснована в 1981 році, Turbo Technics є компанією світового рівня, а також консультантом для корпорацій автовиробників, різних компаній, що займаються розробкою двигунів і гоночних команд. Компанія має унікальний досвід у розробці та виробництві турбокомпресорів. Turbo Technics відомі по всьому світу завдяки своєму балансувальному обладнанню, яке є визнаним світовим стандартом в індустрії балансування картриджів для турбін.

Детальніше

Ми є офіційними представниками E&E Turbos

Компанія TurboAM ТОВ НВП Агромаркет з гордістю повідомляє про те, що з 01.06.2018 наше підприємство стало офіційним представником компанії E&E Turbo в Україні.
Вже не перший рік наша компанія веде спільний бізнес із компанією E&E Turbo, але тепер наші партнерські відносини вийшли на новий рівень. Ми розраховуємо на те, що у найближчому майбутньому це дозволить нам оптимізувати цінову політику, покращити логістику та розширити асортимент ексклюзивними новинками.

Детальніше