Ремонт карданних валів

8 Причин ремонту карданного валу в компанії "TurboAM"

ПОНАД 20 РОКІВ НА РИНКУ
ВЛАСНИЙ СКЛАД КОМПЛЕКТУЮЧИХ І ЗАПЧАСТИН В УКРАЇНІ
БАЛАНСУВАННЯ І РЕМОНТ НА СУЧАСНОМУ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНОМУ УСТАТКУВАННІ
ЗДІЙСНЕННЯ УСІХ РОБІТ НА ВЛАСНОМУ ВИРОБНИЧОМУ КОМПЛЕКСІ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ ВІД 1 ГОДИНИ
ТРАНСПОРТУВАННЯ АГРЕГАТІВ, ЗА УМОВИ РЕМОНТА У НАС, ЗДІЙСНЮЙМО БЕЗКОШТОВНО
ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
ГАРАНТІЯ НА РЕМОНТ 12 МІС.

Наші переваги

		

Ремонт карданного валу в TurboAM

Компанія TurboAM пропонує

– комплексні послуги з ремонту та обслуговування карданних валів. Наші майстри мають досвід роботи з автомобільною технікою різних типів, успішно виконують реставрацію і заміну дефектних деталей на легковому, вантажному, комерційному транспорті. Використання професійного високоточного обладнання дозволяє проводити детальну діагностику, оперативно вирішувати навіть найскладніші завдання.

Особливості ремонту

Першими ознаками порушення роботи карданного валу є сторонні шуми та вібрації. Вони можуть свідчити про поломку або зносі окремих деталей. Ремонт автомобіля також може знадобитися в разі механічного пошкодження, в результаті аварії або заводський брак. Важливо розуміти, що відремонтувати або усунути дефектний вузол необхідно якомога раніше: від цього залежить довгостроковість трансмісії й експлуатації автомобіля.

Досвід наших фахівців показує, що найбільш вразливими елементами конструкції є:

 • підвісні опори та підшипники;
 • хрестовина кардана;
 • шруси;
 • шліцьові з’єднання.

Завдяки професійному обладнанню наші техніки точно визначать несправну деталь, підберуть заміну і проведуть контрольну перевірку. Комп’ютерна діагностика дозволяє з першого разу усунути проблему, що оптимізує витрати на ремонт карданів.

Що входить в сервіс

Обслуговування та балансування кардана – в списку сервісів нашої компанії. Великий досвід в даному напрямку, сучасне обладнання дозволяють справлятися із завданнями будь-якої складності. Команда TurboAM надає наступні послуги:

 • комплексна діагностика з використанням високоточної комп’ютерної техніки;
 • відновлення механізму;
 • заміна несправних деталей, а також модулів, що виробили експлуатаційний ресурс;
 • демонтаж та збирання пристрою;
 • ревізія та змащування рухомих елементів.

За запитом можуть бути виконані зміна довжини кардана і заміна його компонентів. Володіючи власним виробничим комплексом, ми пропонуємо виготовлення карданних валів різного типу, гарантуємо високу якість і надійність готових виробів.

Балансування вала – ще одна обов’язкова складова обслуговування ТЗ. Грамотне проведення цієї процедури забезпечує нормальну експлуатацію авто, збереження його ходової системи та елементів трансмісії.

Чому клієнти вибирають нас

Величезний практичний досвід дозволяє нам виконувати ремонт автомобілів європейських, азійських, американських і вітчизняних марок. Наші майстри усунуть люфт хрестовини карданного валу шляхом заміни хрестовини, заміну хрестовин вилки шліцьового з’єднання вузлів агрегатів що вийшли з ладу. Всі операції виконуються на сертифікованому обладнанні згідно зі строгими вимогами діючих регламентів. Ми впевнені в якості наших робіт, тому на послуги ремонту надається гарантія – 2 місяці.

Співпрацюючи з нами й замовляючи у нас ремонт карданних валів, ви отримуєте наступні переваги.

 • Адекватна вартісна політика. Детальна калькуляція дозволяє наочно побачити витрати, виключає приписування непотрібних послуг.
 • Власний склад запчастин забезпечує оперативний ремонт: вам не потрібно чекати, поки доставлять потрібну деталь. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, набуваємо складники та витратні матеріали по оптовому прайсу, що мінімізує націнку.
 • Постійні клієнти можуть розраховувати на приємні бонуси: додаткові знижки, акційні пропозиції. Для організацій розроблені спеціальні умови співпраці. Додаткові преференції ви отримуєте в разі укладення довгострокових договорів на обслуговування.
 • Оперативність послуги. Потрібно усунути люфт кермового карданчика, виконати ревізію деталей, замінити підшипник? Наші фахівці відразу назвуть термін виконання робіт. Залежно від масштабів ремонт може тривати від 1 години до 2 днів. Ми завжди строго витримуємо терміни, тому можливий простий вашої техніки буде мінімальний.
 • Пропонуємо індивідуальні рішення. Досвід і кваліфікація наших майстрів дозволяють враховувати специфіку експлуатації транспортного засобу. При необхідності модуль може бути посилений, модернізований, змінений в габаритах. Обсяг робіт обмовляється в кожному випадку індивідуально.

Ми розуміємо, що заміна підвісного підшипника або іншої деталі може знадобитися вкрай раптово, і транспортний засіб відмовить прямо на дорозі. Для таких випадків у нас передбачений додатковий сервіс: допомога в транспортуванні автомобіля, якщо подальший ремонт ви будете проводити у нас.

Наш сервіс відомий по всій Україні, за час своєї роботи ми зарекомендували себе як надійні сумлінні професіонали. Вже сьогодні нам довіряють тисячі клієнтів, і ви самі можете легко переконатися в якості та доступності обслуговування.