VSR 400

Промисловий високошвидкісний балансуваний апарат. Призначений для роботи з турбокомпресорами легкових і малотоннажних вантажних автомобілів.

VSR 400 від Turbo Technics був розроблений для великих майстерень. Його продуктивність дозволяє сбалансувати до 40 картриджів за восьмигодинну робочу зміну. Володіючи схожими швидкісними і вимірювальними параметрами з VSR 300, основною перевагою VSR 400 є можливість наносити балансувальні надрізи на місці, без необхідності виймати картридж з пристрою. Це істотно скорочує час необхідний для балансування кожного картриджа.

Важливим фактором є і те, що VSR 400 використовує комплексну п’ятиетапну систему фільтрації масла для видалення металевої стружки, виробленої під час кожного балансування надрізу. Даний високий рівень фільтрації необхідний для підтримки цілісності підшипників під час кожного випробування. Навіть дрібна частка стружки яка потрапила в картридж з маслом здатна швидко зіпсувати корпус підшипника.

Для найвимогливіших

Серія VSR 400 являє собою передові балансувальні апарати, призначені для компаній, що пред’являють найвищі вимоги до продуктивності і комфорту. Пристрої мають усі переваги VSR 301 – точне вимірювання, економічність, простота використання, плюс автоматизація багатьох процесів, відповідно до індивідуальних потреб замовника.

  • -25 мм – 85 мм колесо компресора.
  • -До 250 000 об / хв.
  • -Тиха робота.
  • -Сенсорний екран.
  • -Автоматизація основних функцій.
VSR 400

Комплектації

 

VSR 400 410 420 430
Компактна конструкція        
Балансування у двох площинах        
Освітлення робочого місця        
Надзвукова подача повітря        
Масляний радіатор        
Автоматичне видалення масла з картриджа        
Тест потоку масла        
Друга фреза для другої площини      
Автоматичне відкриття дверей      
Автоматичний зажим ротора      
Автоматичне керування швидкістю і циклом    
Видалення олійного туману    
Інтегрована фреза  
Автоматично встановлено датчика швидкості  
Зовнішній глушник
Вибір кольору
  – стандартна функція
  – опціонально