VSR 3 (301)

Високошвидкісний балансувальний апарат. Призначений для роботи з турбокомпресорами легкових і малотоннажних вантажних автомобілів.

Vsr 301 від turbo technics було розроблено для малих і середніх майстерень з розрахунком на балансування приблизно 20 картриджів за одну робочу зміну. Vsr 301 став заміною 300 моделі, що в свою чергу еволюціонували з оригинального мк3.

Простота, зручність, економічність

Пристрої серії vsr 3 обладнано комп’ютерами з тачскріном. Спеціалізоване програмне забезпечення зчитуває дані у реальному часі, виводячи всю необхідну інформацію на екран. Серед ключових особливостей апарату варто відзначити простоту, точність балансування і дуже низьке споживання повітря (на 75% менше, ніж у конкурентів). Пристрій балансує картридж в двох площинах, тому немає необхідності купувати додаткові пристрої для попереднього балансування.

Мульти - адаптер

Кожен vsr 301 поставляється в комплекті з мульти-адаптером. Він дозволяє балансувати різні типи картриджів турбокомпресора, без потреби у стандартних адаптерів, що значно знижує витрати.