Виставка Automehanika
Moscow 2017

21 – 24 серпня в центральному виставковому офісі” “Експоцентр” м. Москва проходила міжнародна виставка “MIMS Automehanika Moscow 2017”. Більше тисячі компаній з 41 країни світу, понад 40 000 кв.м. загальної площі, 7 національних павільйонів і десятки тисяч відвідувачів.

Зрозуміло керівництво компанії Turbo AM ніяк не могло пропустити настільки велику подію і прийняло рішення відвідати виставку самостійно. На виставці було проведено ряд переговорів і ділових зустрічей з партнерами. Частина переговорів пройшла в неформальній обстановці, але це тільки посприяло зміцненню партнерських відносин. В ході ділових зустрчів було прийнято рішення про відкриття регіональних складів в Самарі і Красноярську.

Багато учасників виставки зацікавилися в продукції від англійської компанії Turbo Technics, дізнавшись, що скоро ми оголосимо про відкриття офіційного представництва даної торгової марки. Втім, про це трохи пізніше.

Підсумком виставки для компанії Turbo AM стали нові ділові контакти і приємні враження, що свідчить про те, що відвідування виставки було дуже продуктивним і позитивним.