Ремонтна ділянка
(057) 633-31-32
(067) 701-70-28
(050) 324-80-00
Відділ запчастин
(096) 006-78-76
(095) 133-47-27

Ремонт турбін

5 причин відремонтувати турбокомпресор в компанії «ТурбоАМ»

Більше 20 років на ринку ремонту турбокомпресорів
Найбільший в Україні набір комплектуючих і запчастин для ремонту
Точна діагностика на сертифікованому англійському обладнанні
Здійснення всіх робіт на власному виробничому комплексі
Працюємо по всій Україні

Залиште запит

В стоимость ремонта турбокомпрессора входит

1 Разборка турбокомпрессора, чистка, мойка, пескоструйная обработка
2 Дефектовка. Выявление поврежденных деталей и причин выхода турбокомпрессора из строя
3 Расточка среднего корпуса (корпуса подшипников) турбокомпрессора. В случае сильной степени износа
4 Шлифовка ротора. В случае повреждений или сильной выработке ротор меняется на новый
5 Изготовление новых подшипников скольжения
6 Замена упорного подшипника и деталей динамического газомасляного уплотнения
7 Балансировка отдельно ротора, отдельно колеса компрессора , а затем – ротора в сборе
8 Сборка “картриджа” турбокомпрессора
9 Добалансировка на низкооборотистом стенде до 20.000 оборотов для устранения технологического дисбаланса и проверки утечки масла через динамическое газомасляное уплотнение
10 Добалансировка на высокооботистом стенде до 180.000 оборотов для окончательной балансировки картриджа
11 Установка картриджа в корпусные детали
12 Испытание на безмоторном стенде с имитацией работы на двигателе (рабочие обороты до 120.000 оборотов и температуры выхлопных газов до 700°C)

Інформація про ремонт турбокомпресорів

Ремонт турбіни є логічним вибором з точки зору співвідношення ціни і якості, в разі виникнення неполадок з турбокомпресором. Саме тому компанія турбоям ТОВ НВП "Агромаркет" вже 20 Більш років здійснює ремонт турбокомпресорів будь-якої складності для різних транспортних засобів.

Наші фахівці здатні відремонтувати турбіну для практично будь-якого виду техніки оснащеної турбокомпресором. Ремонт підлягає турбіну від вантажного і легкові авто, будівельний, сільськогосподарський, спеціалізована техніка, і многий інший.

Перебуваючи в м Дергачі, в безпосередній близькості від Харкова, ми щорічно обслуговує кілька тисяч клієнтів. Нашими послугами протягом багатьох років користуються як приватні особи, так і різноманітні підприємства та багато СТО. До нас звертаються клієнти з усієї території України, а доставку, при необхідності, забезпечує "Нова Пошта".

Компанія турбоям пропонує гнучкі умови ремонту, враховуючи побажання і бюджетні можливості клієнта: ремонт та заміна запчастин, а також їх ціновий діапазон - все коригується відповідно до клієнтським побажанням. Досить популярний варіант ремонт по співвідношенню ціни / якість є заміна картриджа турбіни.

Важливим є і той факт, що компанія ТурбоАМ є одним з провідних реалізаторів запчастин для турбін в Україні. Це дозволяє з легкістю підібрати нові оригінальні запчастини для ремонту турбокомпресора. Також, завдяки наявності спеціалізованого англійське обладнання від компанії Turbo Technics турбокомпресорів відремонтованого в компанії Турбо балансується і проходить настройку соплового апарату згідно оригінальному заводським параметрам, що, в свою чергу, значно підвищує якість і довговічність роботи відремонтованої турбіни.